Szkoła Muzyczna I stopnia w Głogowie Młp.
Odsłony: 592

XXXIII Międzynarodowy Konkurs Digi-Talenty Wiosna 2024

ALEKSANDR KRAMARZ - II MIEJSCE

nauczyciel: mgr Katarzyna Bochenek-Meisner

 

XXXIII Międzynarodowy Konkurs Digi-Talenty Wiosna 2024

JAN PLIŚ - I MIEJSCE

nauczyciel: mgr Aleksandra Fortuna-Miturska

 

XXXIII Międzynarodowy Konkurs Digi-Talenty Wiosna 2024

ANIELA RUMAK - WYRÓŻNIENIE I STOPNIA

nauczyciel: mgr Katarzyna Bochenek-Meisner

 

II Ogólnopolski Konkurs Instrumentalny "Virtuoso", Toruń 15-30.05.2024 r. 

KAMILA PIKUL - WYRÓŻNIENIE II STOPNIA

nauczyciel: mgr Katarzyna Paulo

 

III Ogólnopolski Festiwal Młodego Wirtuoza 2024

ANIELA RUMAK - III MIEJSCE

nauczyciel: mgr Katarzyna Bochenek-Meisner

 

III Ogólnopolski Festiwal Młodego Wirtuoza 2024

JULIAN BURAŚ - WYRÓŻNIENIE

nauczyciel: mgr Aleksandra Fortuna-Miturska

 

XX Międzynarodowy Konkurs DIGI-FORM-ART May 2024

ANIELA RUMAK - I MIEJSCE

nauczyciel: mgr Katarzyna Bochenek-Meisner

 

XX Międzynarodowy Konkurs DIGI-FORM-ART May 2024

ALEKSANDRA KRAMARZ - I MIEJSCE

nauczyciel: mgr Katarzyna Bochenek-Meisner

 

XX Międzynarodowy Konkurs DIGI-FORM-ART May 2024

JAN PLIŚ - II MIEJSCE

nauczyciel: mgr Aleksandra Fortuna-Miturska

 

XX Międzynarodowy Konkurs DIGI-FORM-ART May 2024

DOMINIK  PADO - I MIEJSCE

nauczyciel: mgr Urszula Buda

 

XX Międzynarodowy Konkurs DIGI-FORM-ART May 2024

ALEKSANDRA PADO - I MIEJSCE

nauczyciel: mgr Urszula Buda

 

XIII Ogólnopolski Konkurs Pianistyczny "Wiosenne Spotkania Muzyczne", Kolbuszowa 24-25.05.2024 r. 

GABRIELA DĄBROWSKA - I MIEJSCE

nauczyciel: mgr Anna Jureczko

 

VIII Regionalny Konkurs "Wesołe Smyczki", Głogów Małopolski 21.05.2024 r. 

KAMILA PIKUL - II MIEJSCE

nauczyciel: mgr Katarzyny Paulo

  

VIII Regionalny Konkurs "Wesołe Smyczki", Głogów Małopolski 21.05.2024 r. 

NATALIA LISZCZ - III MIEJSCE

nauczyciel: mgr Waldemar Grabarek

 

VIII Regionalny Konkurs "Wesołe Smyczki", Głogów Małopolski 21.05.2024 r. 

ANIELA RUMAK - III MIEJSCE

nauczyciel: mgr Katarzyna Bochenek-Meisner

 

VIII Regionalny Konkurs "Wesołe Smyczki", Głogów Małopolski 21.05.2024 r. 

LENA DROZD - III MIEJSCE

nauczyciel: mgr Urszula Dudek

 

 VIII Regionalny Konkurs "Wesołe Smyczki", Głogów Małopolski 21.05.2024 r. 

KINGA KRAKOWIAK - WYRÓŻNIENIE

nauczyciel: mgr Urszula Dudek

  

Międzynarodowy Konkurs "Holy Land", Jerozolima, Izrael 15.05.2024 r.

TOMASZ MITURSKI - I MIEJSCE

nauczyciel: mgr Urszula Buda 

 

VII Podkarpacki Festiwal Młodego Flecisty, Niwiska 15.05.2024 r. 

AMELIA KRZYŚKO - III MIEJSCE

nauczyciel: mgr Monika Lesiak

  

VII Podkarpacki Festiwal Młodego Flecisty, Niwiska 15.05.2024 r. 

MAJA TYRAWSKA - III MIEJSCE 

nauczyciel: mgr Monika Lesiak

 

VII Podkarpacki Festiwal Młodego Flecisty, Niwiska 15.05.2024 r. 

MATYLDA HELWIN - II MIEJSCE

nauczyciel: mgr Agnieszka Grzesik

  

VII Podkarpacki Konkurs Instrumentów Dętych Drewnianych, Kamień 13-14.05.2024 r. 

ALICJA GWÓŹDŹ - SREBRY LAUREAT

nauczyciel: mgr Agnieszka Grzesik

  

XXXII Międzynarodowy Konkurs - Digi-Talenty, Zima 2024

MARTYNA RADOMSKA - I MIEJSCE

nauczyciel: mgr Urszula Buda

 

Międzynarodowy Konkurs - Tallinna, Estonia, Luty 2024 r. 

TOMASZ MITURSKI - I MIEJSCE

nauczyciel: mgr Urszula Buda

 

XX Międzynarodowy Konkurs - DIGI-FORM-ART, Luty 2024 r. 

TOMASZ MITURSKI - I MIEJSCE

nauczyciel: mgr Urszula Buda

 

XVI Międzynarodowy Konkurs - Start Bridge Malediwy, Luty 2024 r.

TOMASZ MITURSKI - II MIEJSCE

nauczyciel: mgr Urszula Buda

 

Międzynarodowy Konkurs “Christmas Bells” – Jerozolima, Israel 31.01.2024 r.

TOMASZ MITURSKI - III MIEJSCE

nauczyciel: mgr Urszula Buda

 

Międzynarodowy Konkurs - London Young Musician, 03.01.2024 r.

TOMASZ MITURSKI - II MIEJSCE - SILVER PRIZE I NAGRODA SPECJALNA: “Characteristic Performance Special Prize “

nauczyciel: mgr Urszula Buda

 

II Ogólnopolski Konkurs Instrumentów Smyczkowych - PIZZICATO, Kraków, 08-10.12.2023 r. 

ANIELA RUMAK - WYRÓŻNIENIE

nauczyciel: mgr Katarzyna Bochenek-Meisner

 

XXX Międzynarodowy Konkurs - DIGI-TALENTY, JESIEŃ 2023

TOMASZ MITURSKI - I MIEJSCE

nauczyciel: mgr Urszula Buda

 

Międzynarodowy Konkurs - IMKA MUSIC COMPETITION - Sarajewo, 11.2023 r.

TOMASZ MITURSKI - I MIEJSCE

nauczyciel: mgr Urszula Buda

 

XIX Międzynarodowy Konkurs - DIGI-FORM-ART, NOVEMBER 2023

TOMASZ MITURSKI - I MIEJSCE oraz BRĄZOWE GRAND PRIX

nauczyciel: mgr Urszula Buda

 

XIII Międzynarodowy Konkurs - STAR BRIDGE MALDIVES, NOVEMBER 2023

TOMASZ MITURSKI - I MIEJSCE

nauczyciel: mgr Urszula Buda

 

XIX Międzynarodowy Konkurs - DIGI-FORM-ART, AUGUST 2023

ALEKSANDRA KRAMARZ - III MIEJSCE

nauczyciel: mgr Katarzyna Bochenek-Meisner