Szkoła Muzyczna I stopnia w Głogowie Młp.
Odsłony: 1039

 

Międzynarodowy Konkurs - World Classical Music Awards - 07.06.2023 r. 

TOMASZ MITURSKI - I MIEJSCE (GOLD PRIZE)

nauczyciel: mgr Urszula Buda

 

Międzynarodowy Konkurs - 4 Season Vienna International Competition - 06.2023 r.

TOMASZ MITURSKI - III MIEJSCE

nauczyciel: mgr Urszula Buda

 

XXVIII Międzynarodowy Konkurs - DIGI-TALENTY - WIOSNA 2023

ALEKSANDRA KRAMARZ - II MIEJSCE

nauczyciel: mgr Katarzyna Bochenek-Meisner

 

XXVIII Międzynarodowy Konkurs - DIGI-TALENTY - WIOSNA 2023

JAN PLIŚ - II MIEJSCE

nauczyciel: mgr Aleksandra Fortuna-Miturska

 

XXVIII Międzynarodowy Konkurs - DIGI-TALENTY - WIOSNA 2023

ANTONI NAPIERACZ - II MIEJSCE

nauczyciel: mgr Aleksandra Fortuna-Miturska

 

VII Regionalny Konkurs "Wesołe Smyczki"  - Głogów Małopolski, 26.05.2023 r.

WIKTORIA PAWLISZAK - II MIEJSCE

nauczyciel: mgr Urszula Dudek

 

XII Tarnobrzeski Konkurs Akordeonowy - 19.05.2023 r.

STANISŁAW PLIŚ - III MIEJSCE

nauczyciel: Jerzy Kołodziej

 

II Ogólnopolski Konkurs Muzyczny "Festiwal Młodego WIrtuoza" 05.2023 r.

ALEKSANDRA KRAMARZ - III MIEJSCE

nauczyciel: mgr Katarzyna Bochenek-Meisner

 

XIX Międzynarodowy Konkurs DIGI-FORM-ART May 2023

MARTYNA RADOMSKA - I MIEJSCE

nauczyciel: mgr Urszula Buda

 

VI Ogólnopolski Konkurs Pianistyczny "Mały Pianista" - Myślenice, 24.05.2023 r.

MARTYNA RADOMSKA - I MIEJSCE

nauczyciel: mgr Urszula Buda

 

XI Makroregionalnym Konkursie Pianistycznym „OD SIEDMIOLATKA DO NASTOLATKA”, Dębica 2023 r. 

ALICJA SKAŁA - IV MIEJSCE

nauczyciel: mgr Anna Jureczko

 

XI Makroregionalnym Konkursie Pianistycznym „OD SIEDMIOLATKA DO NASTOLATKA”, Dębica 2023 r. 

JULIA BIENIEK - III MIEJSCE

nauczyciel: mgr Anna Jureczko

 

XI Makroregionalnym Konkursie Pianistycznym „OD SIEDMIOLATKA DO NASTOLATKA”, Dębica 2023 r. 

GABRIELA DĄBROWSKA - II MIEJSCE

nauczyciel: mgr Anna Jureczko

 

XI Makroregionalnym Konkursie Pianistycznym „OD SIEDMIOLATKA DO NASTOLATKA”, Dębica 2023 r. 

ALEKSANDRA DĄBROWSKA - II MIEJSCE

nauczyciel: mgr Anna Jureczko

 

I Ogólnopolskim Konkursie Instrumentalnym dla uczniów Szkół Muzycznych I i II st. VIRTUOSO Toruń, 17-30.04.2023 r.

ZESPÓL PERKUSYJNY W SKŁADZIE: ROKSANA AUGUSTYN, JAKUB BURAŚ, DAWID KUŹNIA, PIOTR KOGUT - III MIEJSCE

nauczyciel: mgr Cezary Prajsnar

 

I Ogólnopolski Konkurs Perkusyjny - Niwiska, 26.04.2023 r.

MICHAŁ KĘDRA - III MIEJSCE

nauczyciel: mgr Cezary Prajsnar

 

XIII Międzyregionalny Przegląd Fortepianowy - LUBACZOWSKIE IMPRSJE MUZYCZNE - 31.03.2023 r.

ALEKSANDRA DĄBROWSKA - I MIEJSCE

nauczyciel: mgr Anna Jureczko

 

IX Leżajski Konkurs Kultury Muzycznej 15-17.03.2023 r. 

JULIA BIENIEK - II NAGRODA

nauczyciel: mgr Anna Jureczko

 

IX Leżajski Konkurs Kultury Muzycznej 15-17.03.2023 r. 

STANISŁAW PLIŚ - I NAGRODA

nauczyciel: dr Jerzy Kołodziej

 

XI Podkarpacki Dzień Perkusji - 13-14.12.2022 r. 

MICHAŁ KĘDRA - III MIEJSCE

nauczyciel: mgr Cezary Prajsnar

 

XI Podkarpacki Dzień Perkusji - 13-14.12.2022 r.

JAKUB BURAŚ - III MIEJSCE

nauczyciel: mgr Norbert Buda

 

Międzynarodowy konkurs pianistyczny - "Four Notes International Piano Competition" - Abu Dhabi - Zjednoczone Emiraty Arabskie

TOMASZ MITURSKI - II MIEJSCE

nauczyciel: mgr Urszula Buda