Szkoła Muzyczna I stopnia w Głogowie Młp.

 

Międzynarodowy konkurs pianistyczny - "Four Notes International Piano Competition" - Abu Dhabi - Zjednoczone Emiraty Arabskie

TOMASZ MITURSKI - II MIEJSCE

nauczyciel: mgr Urszula Buda

 

Międzynarodowy Konkurs Muzyczny  - THE MUSE - Ateny, 04.07.2022 r. 

TOMASZ MITURSKI - I MIEJSCE

nauczyciel: mgr Urszula Buda

 

Międzynarodowy Konkurs Muzyczny - World Classical Music Awards - 27.06.2022 r.

TOMASZ MITURSKI - GOLD PRIZE

nauczyciel: mgr Urszula Buda

 

Międzynarodowy Konkurs Muzyczny - London Young Musician - Londyn, 20.06.2022 r. 

TOMASZ MITURSKI - SILVER PRIZE oraz SPECIAL PRIZE FOR EXPRESSIVE PERFORMANCE

nauczyciel: mgr Urszula Buda

 

VII Ogólnopolski Konkurs Pianistyczny Solo i w Duecie - Szafarnia, 9 i 11.06.2022 r.

MARTYNA RADOMSKA - II MIEJSCE

nauczyciel: mgr Urszula Buda

 

Międzynarodowy Konkurs Muzyczny - IMKA International Music Competition - Sarajewo, 02.06.2022 r.

ANNA RUSIN - I MIEJSCE

nauczyciel: mgr Urszula Buda

 

X Jubileuszowy Przegląd Szkół Muzycznych - Pruchnik, 01.06.2022 r. 

JULIA BIENIEK - I NAGRODA

nauczyciel: mgr Anna Jureczko

 

X Jubileuszowy Przegląd Szkół Muzycznych - Pruchnik, 01.06.2022 r. 

GABRIELA DĄBROWSKA - I NAGRODA

nauczyciel: mgr Anna Jureczko

 

VI Regionalny Konkurs "Wesołe Smyczki" - Głogów Małopolski, 27.05.2022 r.

WIKTORIA PAWLISZAK - II MIEJSCE

nauczyciel: mgr Urszula Dudek

 

VI Regionalny Konkurs "Wesołe Smyczki" - Głogów Małopolski, 27.05.2022 r.

KLAUDIA ZIĘBA - III MIEJSCE

nauczyciel: mgr Urszula Dudek

 

VI Regionalny Konkurs "Wesołe Smyczki" - Głogów Małopolski, 27.05.2022 r.

MAŁGORZATA WIDELAK - WYRÓŻNIENIE

nauczyciel: mgr Katarzyna Paulo-Pilat

 

V Podkarpacki Festiwal Młodych Flecistów - Niwiska, 18.05.2022 r. 

ALICJA GWÓŹDŹ - I MIEJSCE

nauczyciel: mgr Agnieszka Grzesik

 

V Podkarpacki Konkurs Instrumentów Dętych Drewnianych - Kamień, 16.05.2022 r.

GABRIELA BUJAK - GRAND PRIX

nauczyciel: mgr Monika Lesiak

 

Międzynarodowy Konkurs Muzyczny - Intenational Music Competition - OPUS 2022 - Kraków, 09.05.2022 r. 

JAN PIKUL - ZŁOTY MEDAL

nauczyciel: mgr Cezary Prajsnar

 

Międzynarodowy Konkurs Muzyczny - IMKA International Music Competition - Sarajewo, 30.04.2022 r.

TOMASZ MITURSKI - I MIEJSCE

nauczyciel: mgr Urszula Buda

 

IV Ogólnopolski Konkurs Instrumentów Dętych Drewnianych - Błażowa, 11.04.2022 r.

GABRIELA BUJAK - WYRÓŻNIENIE

nauczyciel: mgr Monika Lesiak

 

XV Festiwal Młodych Gitarzystów - Kolbuszowa, 17.02.2022 r.

MARTYNA PRUCHNIK - NAGRODA I STOPNIA

nauczyciel: mgr Marek Konieczny

 

XVII Międzynarodowe Forum Pianistyczne - Bieszczady Bez Granic 2022 r. 

GABRIELA DĄBROWSKA - tytuł SREBRNEGO WIRTUOZA

nauczyciel: mgr Anna Jureczko

 

X Podkarpacki Dzień Perkusji - 15.12.2021 r. 

JAKUB BURAŚ - II MIEJSCE

nauczyciel: mgr Norbert Buda

Międzynarodowy Konkurs - Muse International Music Competition 2021 - Ateny

EMILIA KAZIK - III MIEJSCE

nauczyciel: mgr Aleksandra Fortuna-Miturska

 

V Regionalny Konkurs Skrzypcowy, Altówkowy, Wiolonczelowy i Kontrabasowy - "Wesołe Smyczki" Głogów Małopolski online 2021

WIKTORIA PAWLISZAK - II MIEJSCE

nauczyciel: mgr Urszula Dudek

 

Międzynarodowy Konkurs "Młody Wirtuoz" - XVI Międzynarodowe Forum Pianistyczne "Bieszczady Bez Granic" - Sanok 24.04 - 08.05.2021

GABRIELA DĄBROWSKA - ZŁOTY WIRTUOZ

nauczyciel: mgr Anna Jureczko

 

Konkurs Pianistyczny "Dziecięce Interpretacje Muzyczne" Tarnobrzeg 29.04.2021 r.

EMILIA KAZIK - II MIEJSCE

nauczyciel: mgr Aleksandra Fortuna-Miturska

 

VII Leżajski Konkurs Kultury Muzycznej - 25.04.2021 r.

ANNA RUSIN - NAGRODA III STOPNIA

nauczyciel: mgr Urszula Buda

 

VII Leżajski Konkurs Kultury Muzycznej - 25.04.2021 r.

EMILIA KAZIK - NAGRODA II STOPNIA

nauczyciel: mgr Aleksandra Fortuna-Miturska

 

XXI Sokołowski Konkurs Kultury Muzycznej - 24.04.2021 r.   

EMILIA KAZIK - NAGRODA II STOPNIA

nauczyciel: mgr Aleksandra Fortuna-Miturska

 

XV Ogólnopolski Konkurs Młodych Instrumentalistów im. Stefanii Woytowicz - 29 marca 2021

GABRIELA DĄBROWSKA - WYRÓŻNIENIE

nauczyciel: mgr Anna Jureczko

 

 II Międzynarodowy Konkurs Online Młodych Pianistów „LVIV KAWAI CHRISTMAS 2020”

ANNA RUSIN - I MIEJSCE

nauczyciel: mgr Urszula Buda

 

Ogólnopolski Konkurs Pianistyczny im. I.J.Paderewskiwgo w Tuchowie 14-15.01.2021

GABRIELA DĄBROWSKA - WYRÓŻNIENIE 

nauczyciel: mgr Anna Jureczko

 

International Music Competition THE MUSE 2020 - konkurs pod patronatem Ministerstwa Kultury Grecji - 22.06.2020 r.  

ANNA RUSIN - DRUGIE MIEJSCE

nauczyciel: mgr Urszula Buda

 

I Ogólnopolski Konkurs Pianistyczny Młodych Talentów im. Adama Harasiewicza - Rzeszów 3 marca 2020 r. 

GABRIELA DĄBROWSKA - WYRÓŻNIENIE I STOPNIA w pierwszej kategorii wiekowej

nauczyciel: mgr Anna Jureczko

 

IX Międzynarodowy Konkurs Współczesnej Muzyki Dziecięcej i Młodzieżowej "Srebrna Szybka" - Kraków 15-18 stycznia 2020 r. 

GABRIELA DĄBROWSKA - I MIEJSCE

nauczyciel: mgr Anna Jureczko

  

VI Leżajski Konkurs Kultury Muzycznej - 14 listopada 2019 r.

GABRIELA DĄBROWSKA - NAGRODA I STOPNIA

nauczyciel: mgr Anna Jureczko

 

Regionalne przesłuchania w ramach ogólnopolskiego programu „WYGRAJ SZANSĘ”, którego celem jest odkrywanie talentów artystycznych dzieci i młodzieży - Rzeszów - Uniwersytet Rzeszowski - 29 października 2019 r.

JULIA ŚWIDER - WYRÓŻNIENIE

nauczyciel: mgr Jakub Pięta

link do artykułu na stronie gminy: http://www.glogow-mlp.pl/aktualnosci/105-kultura-i-sztuka/1513-wygraj-szanse-wyroznienie-dla-julii-swider

IV Regionalny Konkurs Skrzypcowy, Altówkowy, Wiolonczelowy i Kontrabasowy - "Wesołe Smyczki" Głogów Małopolski 22 maja 2019 r.

JULIA DEMITRASZEK - III MIEJSCE

nauczyciel: mgr Mirosława Wojturska

 

Regionalny Festiwal Fletowy - Kolbuszowa 7 maja 2019 r.

MAJA SIERACKA - WYRÓŻNIENIE II STOPNIA

nauczyciel: mgr Karin Prajsnar

 

Regionalny Festiwal Fletowy - Kolbuszowa 7 maja 2019 r.

KAROLINA SASIELA - II MIEJSCE

nauczyciel: mgr Karin Prajsnar

 

XXII Ogólnopolski Konkurs Pianistyczny im. I.J. Paderewskiego - Tuchów 29 kwietnia 2019 r.

ANNA RUSIN - III MIEJSCE

nauczyciel: mgr Urszula Buda

 

II Wiosenne Spotkania Młodych Gitarzystów - Pruchnik 27 kwietnia 2019 r.

KRZYSZTOF KOT - WYRÓŻNIENIE

nauczyciel: mgr Marek Konieczny

 

IX Wiosenne Spotkania Pianistyczne od Siedmiolatka do Nastolatka - Dębica 15 kwietnia 2019 r.

GABRIELA DĄBROWSKA - II MIEJSCE

nauczyciel: mgr Anna Jureczko

 

X Festiwal Polskiej Muzyki Współczesnej dla Pianistów im. Janiny Garścia - Lubliniec 10 kwietnia 2019 r.

ANNA RUSIN - III MIEJSCE

nauczyciel: mgr Urszula Buda

 

III Ogólnopolski Konkurs Instrumentów Dętych Drewnianych - Błażowa 8 kwietnia 2019 r.

KAROLINA SASIELA - BRĄZOWE MIEJSCE

nauczyciel: mgr Karin Prajsnar

 

XII Międzyregionalny Przegląd Fortepianowy - Lubaczowskie Impresje Muzyczne - Lubaczów 29 marca 2019 r.

ANNA RUSIN - II MIEJSCE - grupa III

nauczyciel: mgr Urszula Buda

 

X Międzynarodowy Konkurs "Młody Wirtuoz" - XIV Międzynarodowe Forum Pianistyczne "Bieszczady Bez Granic" - Sanok 8 luty 2019 r.

ANNA RUSIN - NAGRODA SREBRNEGO WIRTUOZA

nauczyciel: mgr Urszula Buda

 

XIII Festiwal Młodych Gitarzystów - Kolbuszowa 21 stycznia 2019 r.

ELŻBIETA KAWA - NAGRODA II STOPNIA - soliści - klasa I c4

nauczyciel: mgr Marek Konieczny

 

I Międzynarodowy Konkurs Pianistyczny - Libiąż 12-13 stycznia 2019 r.

ANNA RUSIN - III MIEJSCE

nauczyciel mgr Urszula Buda

 

XIX Sokołowski Konkurs Kultury Muzycznej - Sokołów Małopolski 15 grudnia 2018 r.

ANNA RUSIN - NAGRODA I STOPNIA

nauczyciel: mgr Urszula Buda

 

V Leżajski Konkurs Kultury Muzycznej - Leżajsk 14-16 listopada 2018 r.

ANNA RUSIN - NAGRODA I STOPNIA - kategoria II - sekcja fortepian

nauczyciel: mgr Urszula Buda