Szkoła Muzyczna I stopnia w Głogowie Młp.
Odsłony: 2031

 

IX EDYCJA KONKURSU ODBYŁA SIĘ W DNIU 13.12.2019 r. 

 

ZDJĘCIA DOSTĘPNE W GALERII SZKOŁY W ZAKŁADCE KONKURSY

 

 

 

 

LISTA ZAKWALIFIKOWANYCH DO KONKURS ORAZ HARMONOGRAM

 

Dziękujemy za liczne zgłoszenia. Ze względu na wysoki i wyrównany poziom gry zwiększyliśmy listę przyjętych do 21 osób.

Prosimy te osoby o niezwłoczne opłacenie konkursu do 6 grudnia. Jeśli wpłata nie zostanie uiszczona, uczestnik zostanie usunięty z listy (wtedy będzie możliwość pojawienia się innych osób z listy rezerwowych).

Prosimy o zapoznanie się dokładne z harmonogramem i przestrzeganie godzin.
Chętnych na warsztaty, którzy nie biorą udziału w konkursie prosimy również o zgłoszenia do 12 grudnia i wpłaty na konto podane w regulaminie (nie dotyczy uczestników, którzy się dostali na konkurs oraz ich nauczycieli). 

 

 

 

TEGOROCZNI WYKŁADOWCY I JURY

 

 

dr hab. Dariusz Kaliszuk urodził się w 1968 roku we Wrocławiu. Ukończył wrocławską Państwową Wyższą Szkołę Muzyczną. W roku 1989 odbył roczne Studia Podyplomowe na Wyższym Instytucie Sztuki w Hawanie/Kuba. Był członkiem wrocławskich zespołów jazzowych Salted Peanuts i Funkyy Groove, z którymi zdobył liczne nagrody i wyróżnienia na krajowych i zagranicznych festiwalach jazzowych. Współpracował z orkiestrami Alex Band – Aleksandra Maliszewskiego i Kukla Band – Zygmunta Kukli. Związany jest z wrocławskim teatrem muzycznym Capitol we Wrocławiu. Obecnie pracuje na stanowisku adiunkta w klasie perkusji w Zakładzie Jazzu i Muzyki Estradowej wrocławskiej Akademii Muzycznej.

 

 

dr Mariusz Mocarski – absolwent Akademii Muzycznej im. F. Chopina w Warszawie (filia w Białymstoku), a także Państwowego Studium Jazzu przy PSM II st. im. F. Chopina w Warszawie. Uczestniczył w wielu mistrzowskich kursach perkusyjnych m.in. w USA i Wielkiej Brytanii. Współpracuje z orkiestrami symfonicznymi, zespołami jazzowymi oraz wykonawcami muzyki rozrywkowej. Koncertował na festiwalach w USA, Libanie, Indiach i niemal całej Europie. Uczestniczył w nagraniu około 50 płyt CD. Jest aktywnym pedagogiem z ponad dwudziestoletnim doświadczeniem w szkolnictwie, jurorem konkursów i przesłuchań także o zasięgu międzynarodowym jak również wykładowcą wielu kursów perkusyjnych. Obecnie współpracuje z Uniwersytetem Muzycznym Fryderyka Chopina w Warszawie (Wydział Instrumentalno-Pedagogiczny w Białymstoku) jako wykładowca w klasie perkusji i zespołów kameralnych.

Dokumenty do pobrania:

 

Regulamin konkursu oraz formularz zgłoszeniowy

NUTY - Highway to hell

NUTY - Burritos to go

NUTY - Hittin' the target

Podkłady do pobrania