Sukces! Aniela Rumak z klasy wiolonczeli mgr Moniki Sobolewskiej - III Miejsce na VIII Regionalnym Konkursie "Wesołe Smyczki"
Sukces! Helena Rumak z klasy fletu mgr Agnieszki Grzesik - Wyróżnienie I stopnia na IX Podkarpackim Festiwalu Młodego Flecisty w Niwiskach
Sukces! Damian Prędki z klasy saksofonu mgr Michała Jakubusa - III Miejsce na XVI Makroregionalnym Konkursie Instrumentów Dętych w Biłgoraju
Sukces! Filip Lewicki z klasy saksofonu mgr Michała Jakubusa - II Miejsce na XVI Makroregionalnym Konkursie Instrumentów Dętych w Biłgoraju
Sukces! Damian Prędki z klasy saksofonu mgr Michała Jakubusa - II Miejsce na VIII Świętokrzyskim Festiwalu Instrumentów Dętych