Szkoła Muzyczna I stopnia w Głogowie Młp.

 

 ROK SZKOLNY 2019/2020

 

 

I Ogólnopolski Konkurs Pianistyczny Młodych Talentów im. Adama Harasiewicza - Rzeszów 3 marca 2020 r. 

GABRIELA DĄBROWSKA - WYRÓŻNIENIE I STOPNIA w pierwszej kategorii wiekowej

nauczyciel: mgr Anna Jureczko

 

IX Międzynarodowy Konkurs Współczesnej Muzyki Dziecięcej i Młodzieżowej "Srebrna Szybka" - Kraków 15-18 stycznia 2020 r. 

GABRIELA DĄBROWSKA - I MIEJSCE

nauczyciel: mgr Anna Jureczko

  

VI Leżajski Konkurs Kultury Muzycznej - 14 listopada 2019 r.

GABRIELA DĄBROWSKA - NAGRODA I STOPNIA

nauczyciel: mgr Anna Jureczko

 

Regionalne przesłuchania w ramach ogólnopolskiego programu „WYGRAJ SZANSĘ”, którego celem jest odkrywanie talentów artystycznych dzieci i młodzieży - Rzeszów - Uniwersytet Rzeszowski - 29 października 2019 r.

JULIA SWIDER - WYRÓŻNIENIE

nauczyciel: mgr Jakub Pięta

link do artykułu na stronie gminy: http://www.glogow-mlp.pl/aktualnosci/105-kultura-i-sztuka/1513-wygraj-szanse-wyroznienie-dla-julii-swider

 

∼∼∼∼∼∼∼∼∼∼∼∼∼∼∼∼∼∼∼∼∼∼∼∼∼∼∼∼∼∼∼∼∼∼∼∼∼∼∼∼∼∼∼∼∼∼∼∼∼∼∼∼∼∼∼∼∼∼∼∼∼∼∼∼∼∼∼∼∼∼∼∼∼∼∼∼∼∼∼∼∼∼∼∼∼∼∼∼∼

 

ROK SZKOLNY 2018/2019

 

IV Regionalny Konkurs Skrzypcowy, Altówkowy, Wiolonczelowy i Kontrabasowy - "Wesołe Smyczki" Głogów Małopolski 22 maja 2019 r.

JULIA DEMITRASZEK - III MIEJSCE

nauczyciel: mgr Mirosława Wojturska

 

Regionalny Festiwal Fletowy - Kolbuszowa 7 maja 2019 r.

MAJA SIERACKA - WYRÓŻNIENIE II STOPNIA

nauczyciel: mgr Karin Prajsnar

 

Regionalny Festiwal Fletowy - Kolbuszowa 7 maja 2019 r.

KAROLINA SASIELA - II MIEJSCE

nauczyciel: mgr Karin Prajsnar

 

XXII Ogólnopolski Konkurs Pianistyczny im. I.J. Paderewskiego - Tuchów 29 kwietnia 2019 r.

ANNA RUSIN - III MIEJSCE

nauczyciel: mgr Urszula Buda

 

II Wiosenne Spotkania Młodych Gitarzystów - Pruchnik 27 kwietnia 2019 r.

KRZYSZTOF KOT - WYRÓŻNIENIE

nauczyciel: mgr Marek Konieczny

 

IX Wiosenne Spotkania Pianistyczne od Siedmiolatka do Nastolatka - Dębica 15 kwietnia 2019 r.

GABRIELA DĄBROWSKA - II MIEJSCE

nauczyciel: mgr Anna Jureczko

 

X Festiwal Polskiej Muzyki Współczesnej dla Pianistów im. Janiny Garścia - Lubliniec 10 kwietnia 2019 r.

ANNA RUSIN - III MIEJSCE

nauczyciel: mgr Urszula Buda

 

III Ogólnopolski Konkurs Instrumentów Dętych Drewnianych - Błażowa 8 kwietnia 2019 r.

KAROLINA SASIELA - BRĄZOWE MIEJSCE

nauczyciel: mgr Karin Prajsnar

 

XII Międzyregionalny Przegląd Fortepianowy - Lubaczowskie Impresje Muzyczne - Lubaczów 29 marca 2019 r.

ANNA RUSIN - II MIEJSCE - grupa III

nauczyciel: mgr Urszula Buda

 

X Międzynarodowy Konkurs "Młody Wirtuoz" - XIV Międzynarodowe Forum Pianistyczne "Bieszczady Bez Granic" - Sanok 8 luty 2019 r.

ANNA RUSIN - NAGRODA SREBRNEGO WIRTUOZA

nauczyciel: mgr Urszula Buda

 

XIII Festiwal Młodych Gitarzystów - Kolbuszowa 21 stycznia 2019 r.

ELŻBIETA KAWA - NAGRODA II STOPNIA - soliści - klasa I c4

nauczyciel: mgr Marek Konieczny

 

I Międzynarodowy Konkurs Pianistyczny - Libiąż 12-13 stycznia 2019 r.

ANNA RUSIN - III MIEJSCE

nauczyciel mgr Urszula Buda

 

XIX Sokołowski Konkurs Kultury Muzycznej - Sokołów Małopolski 15 grudnia 2018 r.

ANNA RUSIN - NAGRODA I STOPNIA

nauczyciel: mgr Urszula Buda

 

V Leżajski Konkurs Kultury Muzycznej - Leżajsk 14-16 listopada 2018 r.

ANNA RUSIN - NOGRODA I STOPNIA - kategoria II - sekcja fortepian

nauczyciel: mgr Urszula Buda

 

∼∼∼∼∼∼∼∼∼∼∼∼∼∼∼∼∼∼∼∼∼∼∼∼∼∼∼∼∼∼∼∼∼∼∼∼∼∼∼∼∼∼∼∼∼∼∼∼∼∼∼∼∼∼∼∼∼∼∼∼∼∼∼∼∼∼∼∼∼∼∼∼∼∼∼∼∼∼∼∼∼∼∼∼∼∼∼∼∼

 

ROK SZKOLNY 2017/2018

 

 

VII Makroregionalny Konkurs Pianistyczny - Dziecięce Spotkania z Muzyką Fortepianową - "Od Klasyki Do Rozrywki" Przemyśl 26 maja 2018 r.

PIOTR NAPIERACZ - II MIEJSCE - kategoria III

nauczyciel: mgr Agnieszka Zaborniak

 

VII Makroregionalny Konkurs Pianistyczny - Dziecięce Spotkania z Muzyką Fortepianową - "Od Klasyki Do Rozrywki" Przemyśl 26 maja 2018 r.

ANNA RUSIN - I MIEJSCE - kategoria II

nauczyciel: mgr Urszula Buda

 

VIII Międzynarodowy Konkurs im. Janiny Garścia - Stalowa Wola 23-26 maja 2018 r.

ANNA RUSIN - WYRÓŻNIENIE - kategoria fortepian grupa I

nauczyciel: mgr Urszula Buda

 

II Podkarpacki Festiwal Młodych Flecistów - Niwiska 23 maja 2018 r.

ZUZANNA BUJAK - II MIEJSCE

nauczyciel: mgr Monika Lesiak

 

III Regionalny Konkurs Skrzypcowy, Altówkowy, Wiolonczelowy i Kontrabasowy - "Wesołe Smyczki" Głogów Małopolski 18 maja 2018 r.

ALEKSANDRA BUJAK - WYRÓŻNIENIE

nauczyciel: mgr Katarzyna Paulo-Pilat 

 

III Regionalny Konkurs Skrzypcowy, Altówkowy, Wiolonczelowy i Kontrabasowy - "Wesołe Smyczki" Głogów Małopolski 18 maja 2018 r.

MILENA WĘGLARSKA - WYRÓŻNIENIE

 

 

III Podkarpacki Konkurs Instrumentów Dętych Drewnianych - Kamień 15-16 maja 2018 r.

EMILIA KONIECZNY - ZŁOTY LAUREAT - kategoria III

nauczyciel: mgr Monika Lesiak

 

III Podkarpaci Konkurs Instrumentów Dętych Drewnianych - Kamień 15-16 maja 2018 r.

KAROLINA SASIELA - ZŁOTY LAUREAT - kategoria II

nauczyciel: mgr Monika Lesiak

 

VII Przegląd Szkół Muzycznych - Pruchnik 14 maja 2018 r. 

ANNA RUSIN - NAGRODA I STOPNIA

nauczyciel: mgr Urszula Buda

 

 VII Ogólnopolski Konkurs Pianistyczny - "Wiosenne Spotkania Muzyczne w Kolbuszowej" 23-24 kwietnia 2018 r.

PIOTR NAPERACZ - II MIEJSCE

nauczyciel: mgr Agnieszka Zaborniak

 

II Konkurs Instrumentów Dętych Drewnianych - Błażowa 16 kwietnia 2018 r.

MAGDALENIA OŻARSKA - SREBRNE MIEJSCE

 

XI Międzynarodowy Przegląd Fortepianowy - Lubaczowskie Impresje Muzyczne 21 marca 2018 r.

PIOTR NAPIERACZ - I MIEJSCE - II grupa

nauczyciel: mgr Agnieszka Zaborniak

 

XII Festiwal Młodych Gitarzystów - Kolbuszowa 18 grudnia 2017 r.

KRZYSZTOF KOT - NAGRODA I STOPNIA - soliści klasa II c6

nauczyciel: mgr Marek Konieczny

 

XVII Międzynarodowy Konkurs Kultury Muzycznej  - Sokołów Małopolski 9 grudnia 2017 r.

ALEKSANDRA BUJAK - NAGRODA II STOPNIA - kategoria I

nauczyciel: mgr Katarzyna Paulo-Pilat